Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Darčeková taška na víno

1.90
Popis: Darčeková taška na vínko z biblickým textom dá vášmu darčeku úplne iný rozmer. Nápis na taške: "S radosťou požívaj chlieb a popíjaj víno v dobrej nálade, lebo Boh mal už dávno radosť  z dvojich diel."  (Kaz 9, 7)  

Magnetka ohybná

1.40
Popis: Krásna, veľká magnetka o rozmeroch 9x6 cm, ktorá bude slúžiť ako malé poďakovanie skvelému ocinovi, ktorý bude s láskou spomínať na váš drobný prejav lásky:)

Tričko Boží bojovník

10.90
Popis: Tričko s prilbou, ozdobným vencom a prekríženými mečmi pod ktorými sa nachádza Biblický odkaz Ephesians 6: 10-18, v znení: "Napokon upevňujte sa v Pánovi a v sile jeho moci. Oblečte si Božiu výzbroj, aby ste mohli čeliť úkladom diabla. Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach. Preto si vezmite Božiu výzbroj, aby ste mohli v deň zla odolať, všetko prekonať a obstáť! Stojte teda: bedrá si prepášte pravdou, oblečte si pancier spravodlivosti a obujte si pohotovosť pre evanjelium pokoja! Pri všetkom si vezmite štít viery, ktorým môžete uhasiť všetky ohnivé šípy zloducha! A zoberte si aj prilbu spásy a meč Ducha, ktorým je Božie slovo! Vo všetkých modlitbách a prosbách sa modlite v každom čase v Duchu! A v ňom vytrvalo bdejte a proste za všetkých svätých! "      

Tričko Folk

10.90
Popis: Kvalitné tričko s folk ornamentom, ktoré poteší nejedného junáka.      

Tričko Folk Pánske

10.90
Popis: Kvalitné tričko s ľudovým nápisom Slovenské mamičky, pekných synov máte" ozdobí nejedného junáka. Tričko má super vzhľad vďaka svojej silikónovej úprave. Tričko perte pri 40 stupňoch a žehlite s opačnej strany.

Tričko pánske

15.90
Popis: Toto tričko vás zaujme prémiovým dizajnom, skvelou kvalitou materiálov a spracovaním. Pohodlné a kvalitné fitness tričko predurčené na šport ale i bežné nosenie. Tričko obsahuje viacero certifikátov, ktoré zaručia to, že vaše investovanie do neho sa oplatí. Tričko je z rýchloschnúceho materiálu tzv. Active Drive – priedušnosť a hladká látka zabezpečujú výnimočnú pohodlnosť. Tričko naviac spĺňa certifikát OEKO-TEX štandard 100 a BSCI, ktoré zabezpečujú, že tí ktorý tričko vyrábali dostali riadnu mzdu a ich pracovné podmienky spĺňali štandardy. Certifikát STANDARD 100 zaručuje, že všetky súčasti tohto výrobku, tj každá nitka či ďalšie príslušenstvo, boli testované na škodlivé látky a že výrobok je preto neškodný pre ľudské zdravie.

Tričko symbol

9.90
Popis: Tričko štandardnej kvality s modrou potlačou ľalie. Kvet ľalie v pohľade spredu, kde sa nachádzajú tri listy, dva bočné a jeden stredový vztýčený.  Ľalia je po celom svete známa predovšetkým ako symbol čistoty,  je tiež symbolom rytierstva a skautingu. V kresťanstve symbolizuje čistotu, ktorá je spájaná čistotou Panny Mária. Motív „fleur de lis je v heraldike významný, lebo ľalie, sú  kvetiny kráľovské... zvlášť preto, že tvar ľalii sa podobá žezlu. Od roku 1179 ich mali v znaku mnohí  Francúzki králi. Motív sa nachádza na mnohých erboch, obrazoch a vlajkách.

Tričko symbol

10.90
Popis: Kvalitné až 180 gramové tričko so znakom rybky potlačené kvalitnou 3D potlačou. Symbol ryby bol tajným poznávacím znakom prvých kresťanov. Jedná sa o kryptogram Gréckeho slova „ICHTYS“ = RYBA. Prvotné písmená slov: Iésus CHristos Theú Hysios Sotér = „Ježiš Kristus, Boží syn, Spasiteľ“.
Takéto skryté významy boli veľmi dôležité ako poznávacie znamenia v časoch prenasledovania kresťanov.
Motív ryby má oporu aj vo Svätom písme – zaznel z Ježišových úst, keď práve spomedzi rybárov povolal prvých učeníkov:  „Poďte za mnou a urobím z vás rybárov ľudí”

Zápisník A6

4.00

Popis:

Kvalitný minimalistický 96 stranový zápisník A6, pre všetky drobnosti čo treba dať na papier.

v sérii vyšli:

Dámske tričko                               Pánske tričko