Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Darčeková taška na víno

1.90
Popis: Darčeková taška na vínko z biblickým textom dá vášmu darčeku úplne iný rozmer. Nápis na taške: "S radosťou požívaj chlieb a popíjaj víno v dobrej nálade, lebo Boh mal už dávno radosť  z dvojich diel."  (Kaz 9, 7)  

Magnetka ohybná

1.40
Popis: Krásna, veľká magnetka o rozmeroch 9x6 cm, ktorá bude slúžiť ako malé poďakovanie človeku ktorého si vážite. Malá pozornosť ktorá zaiste poteší každého obdarovaného.

Tričko pánske

15.90
Popis: Toto tričko vás zaujme prémiovým dizajnom, skvelou kvalitou materiálov a spracovaním. Pohodlné a kvalitné fitness tričko predurčené na šport ale i bežné nosenie. Tričko obsahuje viacero certifikátov, ktoré zaručia to, že vaše investovanie do neho sa oplatí. Tričko je z rýchloschnúceho materiálu tzv. Active Drive – priedušnosť a hladká látka zabezpečujú výnimočnú pohodlnosť. Tričko naviac spĺňa certifikát OEKO-TEX štandard 100 a BSCI, ktoré zabezpečujú, že tí ktorý tričko vyrábali dostali riadnu mzdu a ich pracovné podmienky spĺňali štandardy. Certifikát STANDARD 100 zaručuje, že všetky súčasti tohto výrobku, tj každá nitka či ďalšie príslušenstvo, boli testované na škodlivé látky a že výrobok je preto neškodný pre ľudské zdravie.